Darmowy katalog presell pages

Jak dożyć 100 lat?

dekalog długowieczności, długość życia, sędziwy wiek, codzienne wypróżnianie, nieodpowiednia przemiana materii, stan dobrego zdrowia, tajemnice długowieczności, kuracja odmładzająca indian
Sekrety długowieczności

Nasza egzystencja nieustannie się wydłuża. Nie jest to bez wątpienia normą dla nas wszystkich, gdyż długość życia zależy od bardzo wielu czynników. Do tych najistotniejszych należą: styl życia, uwarunkowania genetyczne, zachowania prozdrowotne. Nie są to wszystkie czynniki, które to wpływają na długość życia. Są jeszcze inne. Aby osiągnąć późną starość należy się troszczyć o zdrowie przez całe życie. Nieporozumieniem jest nagła zmiana, gdy stan naszego zdrowia zaczyna poważnie szwankować. Tylko dzięki naszym staraniom możemy dożyć starości i to w doskonałej kondycji.

Niezwykle istotną sprawą, a przez wielu lekceważoną jest codzienne wypróżnianie. To właśnie m.in. tą drogą opuszczają nasz organizm szkodliwe pozostałości po przemianie materii. Jeśli to nie jest u nas usystematyzowane to czym prędzej należy się z tym problemem uporać. Zła przemiana materii to najczęściej początek chorób chronicznych. Na co dzień wraz z jedzeniem dostarczamy naszemu organizmowi wiele niezdrowych substancji, które następnie nasz przepracowany organizm próbuje wydalić. Do tego powinniśmy od czasu do czasu oczyścić żołądek i wątrobę.

Stanu dobrego zdrowia nie można osiągnąć bez sprawnego serca. Należy dbać o prawidłowe ciśnienie krwi. Szczególnie nadciśnienie jest bardzo niekorzystne. Powinniśmy także zapewnić sobie odpowiednią dawkę ruchu. W ostatnich latach coraz bardziej ludzie idą na łatwiznę, bo przecież lepiej jest posiedzieć, a najlepiej poleżeć na kanapie i pooglądać sobie kolejny odcinek naszego ulubionego filmu. Wejdź na stronę serwisu Medico.seomex.pl i przeczytaj nie tylko o długowieczności. Jest tam wiele innych ciekawych porad, które pomogą Ci wybrnąć w wielu chorób. Zapraszamy.