Darmowy katalog presell pages

Karty kredytowe MasterCard i Visa

limit kredytowy, porównanie kart kredytowych, najlepsze karty kredytowe, karta visa, mastercard, oprocentowanie karty kredytowej, Santander, BNB Paribas, city handlowy, millenium, numer karty kredytowej
Płatności kartą kredytową
Zastanawiasz się, czy dobrze jest posiadać kartę kredytową? Czy taka karta jest Ci potrzebna? Karta kredytowa MasterCard czy visa jest narzędziem płatniczym z limitem kredytowym przyznawanym przez firmę finansową czyli bank np: BNB Paribas itp. Płatności wykonywane przy pomocy karty kredytowej bank rozlicza w ramach przyznanego limitu kredytowego.

Co to jest karta kredytowa?

Karta kredytowa MasterCard lub Visa jest bardzo przydatnym narzędziem płatniczym. Używanie karty kredytowej daje posiadaczowi mnóstwo korzyści. Chociaż oprocentowanie limitu kredytowego karty jest trochę większe od kredytu, jednakże jest okres bezprocentowy. Jeśli zatem używający spłaci zadłużenie karty kredytowej w swoim czasie, to nie będzie obciążony odsetkami.

Najlepsze karty kredytowe

Które karty kredytowe są najlepsze? Na rynku finansowym mamy w tej chwili bardzo wiele kart kredytowych. Która z nich jest najlepsza? Do wyboru karty należy podchodzić indywidualnie, gdyż firmy przedstawiają oferty bardzo różne.Część kart ma w formie bonusu kilkuprocentowy do nawet kilkudziesięciu procent zwrotu za zakupy tzw. cashback.

Korzyści z używania karty kredytowej

Inne karty oferują niewielki cashback za tankowanie na stacji benzynowej. Można uzyskać również rabat na zakupy w określonych firmach czy witrynach internetowych. W niektórych przypadkach nie używanie karty kredytowej zwalnia posiadacza karty z opłat. Instytucje prześcigają się pomiędzy sobą w wielkości przyznawanego limitu kredytowego. W Cardinie np.: za pierwszy rok używania karty kredytowej nie ma opłat.

Porównanie kart kredytowych

Na witrynie Karty kredytowe proponowane są różne karty z załączonymi korzyściami za używanie. Jeżeli chcemy wybrać kartę optymalną powinniśmy bez emocji zrobić porównanie kart kredytowych i wybrać tą najlepszą. Dobrze jest zwrócić przede wszystkim uwagę na wysokość limitu kredytowego, żeby nie okazało się, że może go zabraknąć.

Czy zatem warto mieć kartę kredytową? Jeżeli {dysponujemy dyscypliną|mamy dyscyplinę| w finansach to zdecydowanie tak. Jeśli natomiast nie mamy powściągliwości w wydawaniu pieniędzy to należy się zastanowić. Korzystając z karty nierozważnie możemy w krótkim czasie popaść w zadłużenie.