Darmowy katalog presell pages

Promocje bankowe

promocje bankowe

Najbardziej aktualne promocje bankowe w Polsce

Promocje bankowe to często poruszany w internecie wątek dotyczący dodatkowego źródła zarobków. Często portale finansowe przedstawiają zestawienia najbardziej aktualnych promocji bankowych w Polsce. Często takie oferty bonusów pieniężnych dotyczących najlepszych ofert lokat, kont oszczędnościowych, czy rachunków osobistych (konta bankowe). Za spełnienie warunków można otrzymać przykładowo 200zł premii, a wymagane są tylko założenie konta i aktywne korzystanie z karty debetowej. Czasem można otrzymać również prezent rzeczowy o wartości kilkuset złotych, czy np. darmowy karnet na siłownię , rabat na zakupy lub bon na paliwo.

Zasada promocji bankowych

Zasada promocji bankowych jest dość prosta. Jeżeli chcesz otrzymać bonus i zarobić to musisz dokładnie zapoznać się z promocją, bądź znać dobry portal, który dokładnie przedstawia zasady i warunki aktualnych promocji bankowych. Pragnąć mądrze wykorzystywać promocje tego typu i “zgarniać” pieniądze od banków należy zastanowić się, czy jesteśmy w stanie spełnić warunki promocji i ile będzie nas to kosztować czasu oraz pieniędzy. 

Nie warto decydować się na każdą, pierwszą, lepszą ofertę promocji bankowej, a warto tu przeanalizować co rzeczywiście da nam satysfakcjonujący profit o co możemy zrobić. Do tego warto znać portal, który objaśnia wszystko krok po kroku, by nie zaskoczyły nas żadne zapisy drobnym druczkiem na umowie konta osobistego w banku, gdzie pragniemy zrealizować. Warto mądrze korzystać z promocji bankowych, które pojawiają się na rynku.

Kiedy warto skorzystać z promocji?

Z promocji bankowych warto skorzystać, gdy rozważysz poniższe warunki:

  • Jeśli oferowane konto osobiste ma lepsze warunki i parametry niż Twoje obecne, bądź masz czas wolny, by zrealizować warunki i nie zapłacić za obsługę. 
  • Kiedy oferowane konto oszczędnościowe ma lepsze oprocentowanie niż Twoje dotychczasowe, bądź jesteś w stanie bez wydatku swoich środków spełnić warunki i zarobić.
  • Gdy często płacisz kartą debetową lub BLIK i jesteś w stanie w łatwy sposób spełnić warunki bonusu, które są wymagane przez co nie poniesiesz dodatkowych kosztów obsługi.
  • Jeżeli chcesz przetestować ofertę innego banku oraz jego funkcjonalność i promocja bankowa może w zamian zachęcić Cię dodatkowym bonusem pieniężnym za dokonanie takich testów konta lub produktu bankowego.

Są to warunki, które warto rozważyć pragnąc skorzystać z promocji bankowej. Nie warto podchodzić do ofert tego typu bez odpowiedniej analizy i chłodnego wyrachowania za oraz przeciw uczestnictwu. Szybki zarobek jest możliwy, jednak warto zrobić to “z głową”.

Kiedy promocje bankowe to złe rozwiązanie?

Promocje bankowe mogą być też złym rozwiązaniem dla osób, które nie mają poukładanych finansów osobistych. Warto wziąć pod uwagę również, kiedy nie warto z nich korzystać:

Kiedy promocja wymaga zbyt dużego zaangażowania i najzwyczajniej w świecie nie będziemy mieli na to czasu, bądź zapomnimy i zamiast zyskać, to stracimy pieniądze.

  • Kiedy ledwo wiążemy koniec z końcem lub mamy długi – wtedy warto w pierwszej kolejności uporządkować swoje finanse osobiste, zaś z promocji bankowych korzystać dopiero po.
  • Gdy nie chcemy by bank dzwonił do nas z nowymi promocjami i akcjami marketingowymi. Promocje bankowe często wiążą się z akceptacją wszystkich “zgód” marketingowych, co sprawia, że marketingowcy bankowi będą do nas dzwonić i oferować różne produkty bankowe, od kredytów, pożyczek, hipotek, po konta oszczędnościowe, karty i nowe plany rozliczeniowe.
  • Dopóki Twoja sytuacja jest zawiła, radziłbym Ci odłożyć pomysł korzystania z promocji bankowych na później. Jeśli jednak jesteś w grupie osób, które bez obaw mogą skupić się na poświęceniu czasu na szukanie dodatkowych bonusów, czytaj dalej.

W tym wypadku nie warto korzystać z promocji bankowych i wstrzymać się aż do uporządkowania własnych finansów oraz pojawienia się promocji bankowej, która będzie skrojona w sam raz dla nas.

Podsumowując

Promocje bankowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują źródła dodatkowego zarobku, bądź pragną przetestować nowe oferty produktów bankowych i zyskać atrakcyjne premie i bonusy. Jednak nie jest to rozwiązanie dla wszystkich i warto przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji rozważyć wszystkie “za i przeciw”.